Kamieniarstwo, Nagrobki Wrocław

Zakład Kamieniarski Mariusz Mucha Wrocław specjalizuje się od lat w przygotowywaniu różnych elementów z kamienia. W naszej ofercie znajduje się wiele ważnych elementów każdego domu, które dodają szyku oraz elegancji. Profesjonalne kamieniarstwo to podstawowa działalność firmy. Skorzystanie z usług zakładu kamieniarskiego Mucha Wrocław to pewność, że fundusze, które poświęcimy na inwestycje nie zostaną zmarnotrawione – wręcz przeciwnie – klienci dostaną produkt, który spełni ich wszystkie oczekiwania. Gwarantujemy kamieniarstwo na najwyższym poziomie.

Dla osób, które przymierzają się do tego, by nadać klasy miejscu pochówku swoich bliskich zakład kamieniarski oferuje także nagrobki. Są wykonane z bardzo trwałych i solidnych kamieni, między innymi z marmuru, granitu czy konglomeratu. Projektujemy nagrobki według wytycznych klienta. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty.

Nasz zakład kamieniarski

Mucha kamieniarstwo Wrocław to zakład dla osób, które stawiają na solidność, klasę, styl ale jest dla nich również ważne przystosowanie się do obecnych trendów wykończeniowych. Kamieniarstwo przygotuje elementy z kamienia na zamówienie – pod odpowiednim kątem, o spersonalizowanej grubości oraz takie które idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Wytrzymałość, ogniotrwałość oraz możliwość bezproblemowego użytkowania przez wiele lat to atuty firmy. Chociaż schody, blaty czy parapety to główna część działalności zakładu, warto pamiętać, że nagrobki w zakładzie kamieniarskim Mucha Wrocław również należą do najsolidniejszych na rynku